Pokoje

Zobacz przykładowe pokoje dostępne w naszej ofercie.
Zadzwoń lub napisz - dobierzemy odpowiedni pokój do Twoich potrzeb

ogólne wyposażenie

w każdym pokoju

łazienka z prysznicem

1 ręcznik kąpielowy/os.

czajnik elektryczny, kubki

telewizor led

W każdym pokoju

mini-lodówka

W pokojach studio dodatkowo

dwie spialnie

drugi telewizor led

ogóldostępne

lodówki

kuchenki mikrofalowe

naczynia, sztućce

żelazko

Działamy już ponad 25 lat, co roku podnosząc jakość naszych usług i z wielką satysfakcją zapraszamy Państwa do przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami. Posiadamy pokoje w trzech opcjach: Standard i Premium oraz Studio Premium. Poniżej dokładne opisy każdego rodzaju pokoju. Pokoje typu Studio posiadają dwie sypialnie. Wszystkie pokoje posiadają TV LED-Sat oraz w większości balkony, co pozwoli Państwu zrelaksować się w pełni. Większość pokoi Premium zapewnia indywidualnie sterowaną klimatyzację.
W pokojach oraz częściach ogólnodostępnych zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi). Wielkość pokoi: 2 os. około 12-14 m2; pokoje 3 os. około 18-20m2; pokoje 4 osobowe około 25-30 m2. W budynku nie ma windy, jednak dla Państwa komfortu na parterze dostępna jest wózkarnia. Sprawdź też nasze atrakcje i ofertę na wczasy z dzieckiem nad morzem.

Pokój 2 os. Standard

Najmniejsze pokoje w naszej ofercie, jednak ich wyposażenie i wielkość jest idealna dla par czy małżeństwa z niemowlakiem (w większości pokoi jest możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego).

Pokoje 2 os. PREMIUM

Pokoje 2 os. w najnowszym wydaniu. Ciekawa kolorystyka, nowe wyposażenie. Pokoje po kapitalnym remoncie są idealną propozycją dla osób poszukujących większego komfortu. W naszej ofercie posiadamy 2 pokoje 2 os. PREMIUM - jeden z balkonem, drugi bez balkonu. Pokoje bez klimatyzacji. W każdym z nich został zaprojektowany "mini-pokoik" mieszczący łóżeczko turystyczne dla dziecka.

Pokoje 2+1 PREMIUM

Pokoje 2+1 PREMIUM to idealna propozycja dla rodziny 2+1. Wyremontowane w 2020 r., wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację zapewnią komfortowy wypoczynek. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz łóżko dla dziecka (160 cm). Każdy z pokoi wyposażony jest również w lodówkę i czajnik elektryczny.

Pokoje 3 os. Standard

Pokoje 3 os. to idealna propozycja dla rodziny 2+1. Część pokoi posiada możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego. Zadzwoń lub napisz-dobierzemy pokój idealny dla Twojej rodziny. Przykładowe zdjęcia pokoi poniżej - wszystkie pokoje są w tym samym standardzie, różnią się wyłącznie układem. Wszystkie pokoje 3 os. Standard posiadają balkon.

Pokoje 4/5 os. PREMIUM

Pokoje 4/5 os. to idealna propozycja dla większych rodzin. Przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje pozwalają na komfortowy wypoczynek. Wszystkie pokoje PREMIUM posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację i nowoczesne łazienki. Zadzwoń lub napisz-dobierzemy pokój idealny dla Twojej rodziny. Przykładowe zdjęcia pokoi poniżej - wszystkie pokoje są w tym samym standardzie, różnią się wyłącznie układem. Wszystkie pokoje 4/5 os. Premium posiadają balkon. Po prawej stronie zdjęcie pokoju 5 os. Premium.

Pokoje STUDIO Premium 3/4/5 os.

Pokoje 3-5 os. Studio Premium to propozycja dla rodzin, którym zależy na osobnej sypialni dla dzieci. W naszej ofercie dostępne są pokoje 3/4/5/ os. Premium z balkonem bez klimatyzacji (jeden pokój 5 os. bez balkonu, jednak z indywidualnie sterowaną klimatyzacją). Każda sypialnia posiada TV Led. To obok pokoi 4/5 os. Premium najbardziej komfortowa propozycja na rodzinny wypoczynek. W każdym pokoju znajduje się też mini-lodówka, czajnik elektryczny. W tego rodzaju pokojach z powodzeniem zmieścimy dodatkowe łóżeczko turystyczne. Przykładowe zdjęcia pokoi poniżej.

Pakiety