Pokoje

Zobacz przykładowe pokoje dostępne w naszej ofercie.
Zadzwoń lub napisz - dobierzemy odpowiedni pokój do Twoich potrzeb

ogólne wyposażenie

w każdym pokoju

łazienka z prysznicem

1 ręcznik kąpielowy/os.

czajnik elektryczny, kubki

telewizor led

w pokojach 4os.

lodówka

W pokojach studio dodatkowo

Lodówka

drugi telewizor led

ogóldostępne

lodówki

kuchenki mikrofalowe

naczynia, sztućce

żelazko

Działamy już ponad 20 lat, co roku podnosząc jakość naszych usług i z wielką satysfakcją zapraszamy Państwa do przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami. Posiadamy pokoje typu Studio, które są idealną propozycją dla 4-5 osobowej rodziny. Wszystkie pokoje posiadają TV LED-Sat oraz w większości balkony, co pozwoli Państwu zrelaksować się w pełni.
W pokojach oraz częściach ogólnodostępnych zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi). Wielkość pokoi: 2 os. około 12-14 m2; pokoje 3 os. około 18-20m2; pokoje 4 osobowe około 28-30 m2. W budynku nie ma windy, jednak dla Państwa komfortu na parterze dostępna jest wózkarnia.

Pokój 2 os.

Najmniejsze pokoje w naszej ofercie, jednak ich wyposażenie i wielkość jest idealna dla par czy małżeństwa z niemowlakiem (w większości pokoi jest możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego).

Pokój 3 os.

Pokoje 3 os. to idealna propozycja dla rodziny 2+1. Część pokoi posiada możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego. Zadzwoń lub napisz-dobierzemy pokój idealny dla Twojej rodziny. Przykładowe zdjęcia pokoi poniżej - wszystkie pokoje są w tym samym standardzie, różnią się wyłącznie układem.

Pokoje 2+1 PREMIUM

Pokoje 2+1 PREMIUM to nasza najnowsza propozycja. Wyremontowane w 2020 r., wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację zapewnią komfortowy wypoczynek. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz łóżko dla dziecka (160 cm). Każdy z pokoi wyposażony jest również w lodówkę i czajnik elektryczny.

Pokoje 4-5 os. oraz Studio

Pokoje 4-5 os. i pokoje typu studio (dwie sypialnie) to nasze największe pokoje 25-30 m2. To najbardziej komfortowa propozycja na rodzinny wypoczynek. W każdym pokoju znajduje się lodówka, czajnik elektryczny oraz TV LED. W pokojach typu studio telewizor dostępny jest w każdej sypialni. W tego rodzaju pokojach z powodzeniem zmieścimy dodatkowe łóżeczko turystyczne. Przykładowe zdjęcia pokoi poniżej.

Pakiety