Strefa Relaksu SPA

Macie ochotę na chwilę wytchnienia? 2 sauny, całoroczna słoneczna plaża i urządzenia do masażu są do Waszej dyspozycji

Strefa relaksu SPA

Pensjonat Wojciech to obiekt rodzinny prowadzony z pasją, dzięki której od wielu lat proponujemy naszym Gościom rodzinną atmosferę i gościnność połączoną z profesjonalną obsługą. Każdego roku staramy się wprowadzać nowe udogodnienia dla naszych Gości. Z myślą o komforcie rodziców udostępniliśmy strefę relaksu z saunami i urządzeniami do masażu oraz Całoroczną Słoneczną Plażę. Teraz nie musisz korzystać z drogich hoteli SPA&Wellness – nasza strefa relaksu to idealne rozwiązanie dla osób szukających kameralnej atmosfery i odprężenia w przystępnej cenie.
Szukasz bogactwa wodnych atrakcji? Polecamy AQUAPARK REDA
Korzystanie ze strefy relaksu jest dodatkowo płatne, a strefa udostępniana jest na wyłączność.

Sprawdź jak wiele możemy zaoferować w Strefie Relaksu dostępnej wyłącznie dla naszych gości!

Całoroczna Słoneczna Plaża

SUNSKY 800 to solaryjna nowość – teraz nie musisz zamykać się w kabinie, a opalanie będzie bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wysokociśnieniowe lampy wyposażone w diamentowe szkło chroniące przed szkodliwymi promieniami UV pozwalają na dużo łagodniejszą, przyjemniejszą i zdrowszą formę opalania, połączoną z maksymalną przyjemnością naturalnego odpoczynku na wygodnym plażowym leżaku. Lampy Sunsky instalowane są w najlepszych hotelach SPA.

Sauny

Tuż obok Słonecznej Plaży zlokalizowane są nowoczesne sauny, które zapewnią nam ciepło przez cały rok. Pobyt w saunie wpływa pozytywnie na krążenie krwi w naszym organizmie, na rozluźnienie mięśni, oczyszczanie ciała z toksyn. Specjalnie dla naszych Gości dostępna jest tradycyjna sauna fińska do 5 osób oraz dodatkowo niewielka sauna INFRARED, która dzięki nowej generacji promiennikom podczerwieni Philips Vitae dociera z leczniczym promieniowaniem bezpośrednio do głębokich warstw podskórnych, a sam seans w saunie nie jest męczący. Dla komfortu naszych gości sauny udostępniamy na wyłączność, zapewniając tym samym kameralne warunki i możliwość pełnego relaksu.

Sauny Pensjonat Wojciech Władysławowo SPA

Urządzenie Roltec/Fitroll Infra

Profesjonalne urządzenie do masażu limfatycznego z prawdziwym żarnikiem podczerwieni pozwoli na masowanie całego ciała za pomocą obracających się rolek. Rollmasaż znakomicie odpręża i dodaje sił witalnych, jednak przede wszystkim ujędrnia i uelastycznia skórę oraz powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej.

Profesjonalny fotel masujący

Masaż i spa dla Twojego ciała. Masaż wykonany przy pomocy fotela zaskoczy Cię swoimi możliwościami i wysoką jakością masowania. Dzieje się tak dlatego, ponieważ urządzenie może skoordynować ruchy w kilku miejscach jednocześnie i się nie męczy! Ten nowoczesny fotel oferuje możliwość masażu zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

  • Rodzaje masażu i właściwości:
  • Masaż pleców Shiatsu 3D
  • Masaż Rozciągający Pleców z możliwością regulacji szerokości masażu
  • 2 programy masażu wibracyjnego w siedzisku
  • Wybór punktu masażu pleców
  • Podgrzewany mechanizm masażu imitujący masaż Gorącymi Kamieniami
  • Automatyczny program masażu Uciskowego Nóg z możliwością wyboru techniki 3D i 2D
  • Elektrycznie rozkładane oparcie i podnóżek (dla masażu do 135 stopni, a dla relaksu do całkowicie leżącej pozycji)

pAKIETY