wczasy z dzieckiem

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!
Nasz pakiet udogodnień i atrakcji dla dzieci sprawia,
że uśmiechy najmłodszych witają nas od rana do wieczora!

wakacje z dzieckiem nad morzem Władysławowo wczasy z atrakcjami i animacjami dla dzieci

Wakacje z dzieckiem nad morzem

Dlaczego Pensjonat Wojciech to idealne miejsce na wczasy czy weekend z dzieckiem?  Położenie  w cichej dzielnicy Władysławowa, pyszne posiłki oraz wyjątkowy pakiet atrakcji dla dzieci sprawiają, że będziecie spokojni o Wasze pociechy, a dzieci nie będą się nudzić niezależnie od pogody. Poniżej prezentujemy najważniejsze atrakcje oferowane w ramach pakietów pobytowych, na końcu opis udogodnień dostępnych w Pensjonacie. Sprawdźcie nasze nowości 2023 r.

Wypoczynek z dzieckiem? Sprawdź co przygotowaliśmy!

Przestronna Sala Zabaw

W razie niepogody lub przy zbyt dużych upałach, spędzicie radośnie czas w specjalnie przygotowanej Sali Zabaw dla dzieci - "Port Dzieci Władysławowo" . Ponad 100 m2 wewnętrznego placu zabaw z mnóstwem atrakcji – to bezpieczna przystań świetnej zabawy bez względu na pogodę.  Zobacz jak wygląda nasza sala zabaw - zapraszamy na wirtualny spacer.

Klockolandia

Kreatywna sala zabaw pełna najpopularniejszych na świecie klocków. To prawdopodobnie jedyny Pensjonat w Polsce, który oferuje taką ilość klocków do zabawy. Poza stolikami do kreatywnej zabawy z klasycznymi klockami, są też duże klocki dla młodszych dzieci. Hitem są bardzo długie tory z kolejką. Jest też specjalna ściana kreatywności, na której dzieci z klocków tworzą obrazy lub podpisy. Z pewnością będą to niezapomniane wakacje dla Waszych dzieci.

Mini plac zabaw z krzywym domkiem

Zaledwie 10 min. spacerku od Pensjonatu czeka na Was największy i najnowocześniejszy plac zabaw dla dzieci we Władysławowie, jednak my również zadbaliśmy o podstawowe atrakcje na podwórku. Jest więc huśtawka, ślizgawka, trampolina i uwielbiany przez dzieci krzywy domek.

Animacje dla dzieci

Już od czerwca do końca wakacji oraz podczas długich weekendów zapraszamy na dodatkowe animacje pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Kids Club czy Pirackie Animacje na stałe wpisały się w program atrakcji podczas wakacji z dzieckiem w Pensjonacie Wojciech. Podczas rezerwacji wczasów otrzymasz informację, jakie animacje będą organizowane w zarezerwowanym terminie.

Magiczny Dywan

Ten innowacyjny zestaw pozwala poprzez gry i zabawy ruchowe rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się. Umieszczony pod sufitem projektor tworzy wirtualny „Magiczny Dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od zwykłych zabaw po edukację poznawczą w wielu dziedzinach wiedzy. Wszystkie gry i zabawy sterowane są ruchem ciała, a prostota działania pozwala na świetną zabawę nawet kilkulatkom.

Zabawy na dmuchańcu

Ta zabawa dzieciom nigdy się nie nudzi. W okresie letnim raz w tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci na nieograniczoną ilość podskoków i szaleństw na dmuchańcu. Wczasy z dzieckiem nad morzem to nasza specjalność - sprawdź koniecznie też jakie dodatkowe udogodnienia czekają na Twoją rodzinę w Pensjonacie.

Specjalnie dla naszych najmłodszych gości i ich rodziców przygotowaliśmy:

  • dodatkowe zupki dla dzieci w godz. 12:30-14:00
  • łóżeczka dla dzieci za symboliczną opłatą 60 zł za cały pobyt
  • czajniki do zagotowania wody w każdym pokoju
  • mini-lodówki w każdym pokoju
  • ogólnodostępne kuchenki mikrofalowe
  • krzesełka do karmienia dzieci
  • wanienki do kąpieli maluchów
  • podesty/stopnie pod umywalkę i nakładki na sedes
  • kanał TV z bajkami
  • dostępne w recepcji: termometr, inhalator

Zapraszamy na wypoczynek z dziećmi do Władysławowa

władysławowo-wczasy z dzieckiem nad morzem-sprawdź: