unia europejska-projekt

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej oraz Samorządu Województwa Pomorskiego zapewnimy Państwu bezpieczny i komfortowy wypoczynek w dobie COVID-19

Dostosowanie działalności hotelarskiej i gastronomicznej do wyzwań związanych z COVID-19

Rozwijamy się – dzięki wsparciu UE i Samorządu Województwa Pomorskiego!

PROJEKT: Dostosowanie działalności hotelarskiej i gastronomicznej do wyzwań związanych z COVID-19

W trudnym czasie pandemii COVID-19 skorzystaliśmy ze wsparcia Unii Europejskiej i Samorządu Województwa Pomorskiego, uzyskując dofinansowanie projektu „Dostosowanie działalności hotelarskiej i gastronomicznej do wyzwań związanych z COVID-19”.

Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu wypoczynku naszych Gości. Realizacja zaplanowanych zakupów sprzętu i wyposażania pozwoli znacząco zredukować ryzyko transmisji wirusa. Koncentracja na elementach bezdotykowych: drzwi automatyczne, bezdotykowe toalety czy zakup wyposażenia dostosowanego do częstej dezynfekcji, a także rozwój strefy restauracyjnej to najważniejsze elementy projektu.


Dla przejrzystości projekt został podzielony na 4 uzupełniające się zadania, które w całości dostosują działalność Wnioskodawcy do trwałego przeciwdziałania negatywnym skutkom wystąpienia epidemii COVID-19.

Zadanie 1 - Podniesienie bezpieczeństwa i komfortu części wspólnych (m.in. zakup bezdotykowych automatycznych drzwi wejściowe, modernizacja ogólnodostępnych toalet i dostosowanie ich do bezdotykowej obsługi, zapewnienie bezdotykowych dyspenserów do płynów dezynfekujących itp.)
Zadanie 2 - Realizacja nowoczesnej i bezpiecznej strefy gastronomicznej (min. zakup mebli do ogródka gastronomicznego, zakup krzeseł do sali restauracyjnej)
Zadanie 3 - Podniesienie standardu i bezpieczeństwa w pokojach (m.in. zakup profesjonalnego ozonatora pomieszczeń, zakup odkurzaczy hotelowych z filterm HEPA; wymiana stolarki drzwiowej)
Zadanie 4 Promocja projektu - zakup etykiet do promocji projektu
Uzyskaliśmy także wsparcie finansowe na tzw. kapitał obrotowy.
Wartość projektu wynosi 216 241,20 zł, a dofinansowanie UE – 187 335,31 zł. Dzięki realizacji projektu poprawi się bezpieczeństwo i komfort naszych Gości i pracowników.

Sprawdź nasze aktualne pakiety rodzinne na wczasy z wyżywieniem nad morzem

Max os.

1

Metraż

22 4444m2

Cena od

Pakiety wczasy z dzieckiem nad morzem