wyżywienie

Pyszne wyżywienie to nasza wizytówka podkreślana przez wielu Gości Oferujemy śniadania w formie bufetu, dwudaniowe obiadokolacje oraz dodatkowe zupki dla dzieci

wczasy z wyżywieniem nad morzem z dziećmi Władysławowo-wakacje tygodniowe pakiety
wczasy z wyżywieniem nad morzem Władysławowo

Wczasy z wyżywieniem

Dla naszych Gości serwujemy posiłki kuchni polskiej. Smaczne dania restauracyjne, które są jednocześnie sporządzone według domowej receptury pozwolą Państwu w pełni poczuć atmosferę naszego Pensjonatu. Przestronna sala restauracyjna, z myślą o rodzinach z dziećmi została wyposażona w foteliki do karmienia, plastikowe sztućce czy specjalne podkładki dla dzieci.

Śniadania serwujemy w formie obficie zastawionego szwedzkiego stołu, gdzie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie (w godz. 8-10). Poranna kawa z ekspresu na tarasie z widokiem na Zatokę stała się już tradycją. Szanując Państwa wygodę, popołudniu (w godz. 16-18) zapraszamy naszych Gości na smaczne dwudaniowe obiadokolacje. Specjalnie z myślą o dzieciach, w godz. 12:30-14:00 oferujemy dodatkową zupkę bez dodatkowych opłat. Jesteśmy pewni, że nasz kucharz zaskoczy Państwa bardzo mile, a wspominając pobyt w Pensjonacie Wojciech, będą Państwo wspominać również smaczne i obfite posiłki. Sprawdź nasze aktualne pakiety na wczasy z wyżywieniem nad morzem. Planujesz konferencję czy imprezę firmową - napisz przygotujemy ofertę szytą na miarę.

Zapraszamy na wakacje nad morzem z wyżywieniem!

pAKIETY z wyżywieniem