Nowości 2023

Nowe udogodnienia i usługi w naszej ofercie
Strefa wypoczynku i rekreacji

dmuchana-zjeżdżalnia-dmuchaniec - dla dzieci Władysławowo

Dmuchana zjeżdżalnia

Uwielbiana przez dzieci, duża zjeżdżalnia to nowa usługa dla naszych Gości. Wysoka na 6 m zapewnia świetną i bezpieczną zabawę. Poza świetną rekreacją, dzieci rozwijają swoją koordynację ruchową i stają się bardziej sprawne. Nowa atrakcja dostępna jest bez dodatkowych opłat wyłącznie dla naszych Gości.

Sprawdźcie co jeszcze przygotowaliśmy!

Nowa strefa zabawy

Nowa strefa zabawy została wyposażona w zamek księżniczki, Food-Truck z akcesoriami, kącik majsterkowicza, domek szefa kuchni, plac zabaw "dżungla". To nowa strefa rekreacji , która urozmaici spędzanie wolnego czasu Maluchom. Nowe zabawki doskonale rozwijają kreatywność, wyobraźni oraz umiejętności społeczne.

Interaktywny kącik zabaw

Kolejna nowość to interaktywny Monitor 17’ z 40 grami dla dzieci. To nowoczesne cyfrowe rozwiązanie pozwalające na edukację poprzez zabawę.

Dodatkowa strefa rekreacji

Nie zapomnieliśmy o wypoczynku na świeżym powietrzu. Zestawy wypoczynkowe z drewna akacjowego oraz podwieszane fotele doskonale uzupełniają dotychczasową ofertę wypoczynku. Dodatkowo "domek na drzewie" czy bujak urozmaicą czas i zabawę najmłodszym.

Rozwijamy się dla Was dzięki wsparciu UE

Zapraszamy na wypoczynek z dziećmi do Władysławowa

władysławowo-wczasy z dzieckiem nad morzem-sprawdź: